Regulamin przekazywania darowizn na stronie http://www.25lat.hospicjumojcapio.pl/

1. Strona internetowa prowadzona jest przez Hospicjum św. Ojca Pio z siedzibą w Pszczynie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 A (43-200 Pszczyna) , identyfikującą się numerami NIP: 6381523665, REGON: 276 577 429, KRS: 0000130935.

2. Strona internetowa umożliwia wsparcie finansowe statutowych działań Hospicjum św. Ojca Pio.

3. Niniejszy regulamin ma na celu określenie warunków przekazywania darowizn online za pomocą formularza dostępnego na stronie Hospicjum: http://www.25lat.hospicjumojcapio.pl

4. Jednorazowe płatności online są obsługiwane przez operatora płatności PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, posiadającą numer NIP: 779-23-08-495.

5. Darowiznę może przekazać każda pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna. Osoby te będą nazywane dalej „Darczyńcami”.

6. Darowizny przekazywane za pomocą strony są realizowane w sposób ciągły.

7. W celu przekazania darowizny jednorazowej po wypełnieniu formularza obecnego na ww. stronie Darczyńca zostaje odpowiednio przekierowany do strony operatora.

8. W ramach płatności online Darczyńca może dokonać wpłat za pomocą: przelewów elektronicznych (w tym BLIK, Google Pay) oraz przelewów tradycyjnych (aktualna lista banków współpracujących i metod płatności jest dostępna na stronie serwisu) oraz kart płatniczych.

9. Każdy Darczyńca, który wypełni formularz i przejdzie do serwisu, akceptuje Regulamin przekazywania darowizn i wyraża zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu przez Administratora w celu realizacji działań statutowych, przesyłania informacji o działaniach Hospicjum, życzeń i podziękowań.

10.Administratorem danych osobowych jest Hospicjum św. Ojca Pio (dane: pkt. 1).

11.Darczyńcy przysługuje prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

12.Dane mogą być przetwarzane w sposób całkowicie zautomatyzowany, w tym profilowane.

13.Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie niemożność realizacji darowizny poprzez stronę Hospicjum.

14.W zakresie, w jakim dane przetwarzane są na podstawie odrębnej zgody, przysługuje Darczyńcy prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pozostanie to jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.

15.Dane osobowe będą przetwarzane zasadniczo przez czas do upływu okresu przedawnienia roszczeń i obowiązków wynikających z darowizny.

16.W uzasadnionych przypadkach Darczyńca może zgłosić reklamację i zażądać zwrotu przekazanej darowizny. Reklamację należy zgłosić na adres: pio@hospicjumojcapio.pl wpisując w tytule wiadomości „Reklamacja” , a w treści podając powód i szczegółowe dane transakcji. Każda reklamacja rozpatrywana będzie przez Hospicjum indywidualnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

17.Hospicjum ma prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

19.W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa.